AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
24-10-2021 12:39:18

AK PARTİ’DEN SABAH NAMAZINDA KUR’AN TİLAVETİ BULUŞMASI…

Ak Parti Susurluk İlçe Başkanlığı, her Pazar Susurluk Yeni Mahalle Camii’nde Sabah Namazı ve sonrasında cemaat ile çorba programına devam ediyor.

 

  • AK PARTİ’DEN SABAH NAMAZINDA KUR’AN TİLAVETİ BULUŞMASI…

 

Ak Parti Susurluk İlçe Başkanlığı, her Pazar Susurluk Yeni Cami’de düzenlediği sabah namazı ve çorba ikramı ile vatandaşla buluşmaya devam ediyor. Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran’ın da Yönetim Kurulu Üyeleri; Hakan Aka, Fatih Güngör, Mehmet Aydemir ve Mücahit Genç ile katıldığı sabah namazı programı Kur’an-ı Kerim Tilaveti’nde, TRT’de Kur’an-ı Kerim Güzel Okuma yarışmasında birinci olan Genç Hocalar Kur’an ziyafeti çektiler.

 

TRT BİRİNCİSİ GENÇ HOCALAR MEST ETTİ…

Ak Parti Susurluk İlçe Teşkilatı ana kademe, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları üyelerinin de katıldığı programda camii cemaati ile sabah namazı eda edildi. Namazın ardından; TRT’de düzenlenen Kur’an-ı Kerim Güzel Okuma Yarışması Birincileri, Hüseyin Akbulut, Mustafa Alphayta, Enes Özsoy, Mehmet Ali Sarıtürk ileYeni Mahalle Cami İmamı Halil İbrahim Dumlu Kur’an-ı Kerim Tilavetinde camiyi dolduran cemaate duygulu anlar yaşattılar. Daha sonra her Pazar olduğu gibi hayırseverler tarafından karşılanan Çorba ikramında bulunuldu.

 

DAVA ARKADAŞLARIMIZLA BİRLİKTE HEDEF 2023…

Susurluk’taki vatandaşlarla buluşma ve sohbet etme imkanı bulan Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Ak Parti’nin her daim sahada halkla birlikte olma gayreti içerisinde olduğunu söyledi. Başaran, “Bu sabah Susurluk İlçe Teşkilatımızın uzun bir süredir Pazar günleri düzenlediği sabah namazı ve çorba ikramı programına katılmaktan büyük bir mutluluk duydum. Milletimize hizmet yolunda birlikte yol aldığımız dava arkadaşlarımızın gayreti, samimiyeti bizleri 2023 hedefine götürecektir. Camii cemaatimiz ve mahalleli vatandaşlarımızı dinlemek, onlarla sohbet etmek ve hayır dualarını almak, ülkemizin geleceğine dair çalışmalarımıza olan inancımızı arttırdı. Buradan, Ak Parti Susurluk İlçe Teşkilatımıza, Gençlerimize ve Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile bizlere huzur veren Genç Hocalarımıza, samimi misafirperverlikleri ve sohbetleri için Susurluk Yeni Mahalle yaşayan halkımıza teşekkür ediyorum. Rabbim hepsinden razı olsun. Milletimize Hizmet yolunda,   Ak Davamızı, 2023 hedefine ulaştırmak için Dava arkadaşlarımızla birlikte Durmak Yok Yola Devam” dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.