AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
14-03-2021 17:02:22

AK PARTİ, 14 MART'TA KAHRAMANLARI UNUTMADI

AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı, 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle Atatürk Şehir Hastanesi ve Balıkesir Devlet Hastanesini ziyaret etti. AK Parti Balıkesir Sosyal Politikalar Başkanı Nurten Arslan, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Bekir Yurttekin ve Gençlik Kolları Sosyal Politikalar Başkanı Esra Eroğlu, Atatürk Şehir Hastanesi ziyaretinde Başhekim Vekili Özkan Aydeniz'e çiçek vererek Tıp Bayramını kutladı.

SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZ, CANLARI PAHASINA HİZMET VERİYOR

Başhekim vekilinden pandemi ile ilgili bilgi aldıktan sonra servisleri gezerek sağlık çalışanlarına çiçek veren Sosyal Politikalar Başkanı Nurten Arslan yaptığı açıklamada; "Değerli sağlık çalışanlarımız, içinde bulunduğumuz küresel salgın sürecinin en ağır yükünü taşıyan, mesai kavramı gözetmeksizin özveriyle çalışan, canları pahasına sağlık hizmetlerinin bütün alanlarında insanımızın yardımına koşmaya devam etmektedir. Ülkemizde modern tıp eğitiminin başladığı gün olarak kabul edilen 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutluyor, bu onurlu ve meşakkatli mesleğin mensuplarını bir kez daha saygıyla selamlıyor, koronavirüs mücadelesinde kaybettiğimiz sağlık çalışanlarımızı minnet ve rahmetle anıyorum" dedi. 

SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN FEDAKARLIĞI UNUTULMAZ

Balıkesir Devlet Hastanesini'de ziyaret eden AK Parti İl Teşkilatı, Başhekim Musa Yılmaz Yıldırım'ın da 14 Mart Tıp Bayramını kutlayarak, çiçek verdiler. Başhekim ile birlikte servisleri gezerek, sağlık çalışanlarının bu önemli günlerini çiçek ile kutladılar. Sağlık çalışanlarının sadece koronavirüsle değil, zamanla, ailelerine duydukları özlemle, karla kaplı yollarla da savaştıklarının altını çizen AK Parti İl Teşkilatı Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Bekir Yurttekin, bugünün onların günü yani 14 Mart Tıp Bayramı olduğunu söyledi. Ülkemizde modern tıp eğitiminin başladığı gün olarak kabul edilen 14 Mart tarihinin "Tıp Bayramı" olarak kutlandığını ifade eden Yurttekin, "Kim bir can kurtarırsa bütün insanların hayatını kurtarmış gibi olur diyen bir inancın sahipleri olarak, kutsal bir görevi yerine getiren sağlık çalışanlarımız, insan ve toplum sağlığını korumak için şartlar ne olursa olsun gece gündüz demeden kendi hayatlarından ödün vererek büyük bir fedakârlıkla çalışmaktadırlar. Tüm dünyanın sınav verdiği pandemi döneminde ülkemiz de virüsle mücadelede devletimizin son yıllarda yaptığı sağlık yatırımları ile gerçekleştirilen büyük projelerle halkımıza sağlık alanında önemli hizmet imkanları sunmuştur. En değerli hazinemiz olan sağlığımızın öneminin kuvvetli bir şekilde hissedildiği bu günlerde, bir nefeslik sıhhatin bile değerinin ölçülemeyeceğinin bilincinde olarak, görevini büyük bir özveriyle yerine getiren sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, virüsle mücadelede hayatını kaybeden sağlık çalışanlarımızı minnet ve şükranla anıyorum" dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.