AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
21-01-2019 16:28:59

Cumhur İttifakının Balıkesir Adayları Tanıtıldı

AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen aday tanıtım toplantısında, Cumhur İttifakı'nın 20 İlçe Belediye Başkan adayları açıklandı. AK Parti'den 17, MHP'den ise 3 Belediye Başkan adayının tanıtıldığı toplantıda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz, 31 Mart'ta ittifakın, Büyükşehir ve İlçe Belediyelerinin tümünü kazanacağını ifade etti.

KURTDERELİ‘DE COŞKU SELİ

Cumhur İttifakı‘nın ilçe belediye başkan adayları, AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’un katıldığı görkemli bir tören ile kamuoyuna tanıtıldı. Kurtdereli Kapalıspor Salonunda gerçekleştirilen törende AK Parti Teşkilatının yoğun ilgisi, heyecan ve coşkusu 31 Mart seçimlerine hazır olunduğu mesajını verdi.

AMACIMIZ MİLLETE HİZMET

Milletvekillerinin tam kadro katıldığı törende açılış konuşmasını yapan Balıkesir İl Başkanı Ahmet Sağlam; “2019 yerel seçimlerinde kazanacağımız zafer için çalışmalarımıza Ya Allah Bismillah diyerek başlayacağımız bu programda, bizlere yol arkadaşı olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum” diyerek sözlerine şöyle devam etti; “15 Temmuz hain darbe girişiminde milletimize yöneltilen alçak saldırıyı kahramanca püskürten halkımızın temellerini attığı, iki büyük siyasi lider, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin tesis ettiği Cumhur İttifakı Türkiye siyaseti için çok önemlidir. Aynı hedef için, aynı ülkü için, aynı millet için aynı memleket için atan kalplerin ittifakı olan, adını bu halktan alan, kökü bu vatanda olan, gayesi Hakka hizmet, halka hizmet olan Cumhur İttifakının adaylarını ilan ediyoruz. Seçim süreci boyunca ülkemizi kaotik bir ortama çekmeye çalışacak, kaos tellallığı yapacak, abiyi kardeşe kırdıracak girişimlerle karşılaşabiliriz. Asla ama asla sükunetimizi, dirayetimizi ve ferasetimizi kaybetmeyeceğiz. Durmadan, dinlenmeden, yılmadan çok çalışacağız. Hizmetlerimizi, projelerimizi tüm halkımıza anlatacağız. Amacımız millete hizmet. Niyetimiz hayır, akıbetimiz de hayır olacaktır.” dedi.

Konuşmaların ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz belediye başkan adaylarını açıkladı. Cumhur İttifakı‘nın Balıkesir’deki Belediye Başkan adayları şu şekilde:

AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz, Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı, Karesi Belediye Başkan Adayı Dinçer Orkan, Bandırma Belediye Başkan Adayı Alp Bostancı, Bigadiç Belediye Başkan Adayı İsmail Avcu, Burhaniye Belediye Başkan Adayı Necdet Uysal, Dursunbey Belediye Başkan Adayı Ramazan Bahçavan, Erdek Belediye Başkan Adayı Turan Gür, Gömeç Belediye Başkan Adayı Kazım Arslan, Gönen Belediye Başkan Adayı Erdinç Odabaşı, Havran Belediye başkan Adayı Emin Ersoy, İvrindi belediye Başkan Adayı Yusuf Cengiz, Kepsut Belediye Başkan Adayı İsmail Cankul, Manyas Belediye Başkan Adayı İbrahim Koman, Marmara Belediye Başkan Adayı Süleyman Aksoy, Savaştepe Belediye Başkan Adayı Turhan Şimşek, Sındırgı Belediye Başkan Adayı Ekrem Yavaş, Susurluk Belediye Başkan Adayı Şükrü Gür ve Cumhur İttifak adayları Ayvalık Belediye Başkan Adayı Nazmi Başaran(MHP), Balya Belediye Başkan Adayı Osman Kılıç(MHP), Edremit Belediye Başkan Adayı Tuncay Kılıç (MHP)

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.